חדשנות וקדמה בטיפוח העור

mesotherapy_small

אהבתם? שתפו

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on email

עור פנים חלק, בריא וקורן הוא לא רק תולדה של גנים טובים, אל במידה רבה גם של טיפוח נכון. תחום הקוסמטיקה וטיפוח העור עבר מהפכה של ממש בעשור האחרון, והפך מתחום המציע טיפולי יופי פשוטים, לפרקטיקה מתקדמת, העושה שימוש במרכיבים פעילים ובשיטות טיפול המניבות תוצאות ממשיות וארוכות טווח.
היצע הפתרונות גדל משנה לשנה, הוא כולל טיפולים חדשניים במכון הקוסמטי ותכשירים לטיפוח העור בבית, המיועדים לחידוש העור, לטיפול בנזקי שמש וגיל ולפתרון בעיות שונות.
התפתחות מרשימה זו היא תוצאה ישירה של התקדמות עצומה שחלה בשנים האחרונות במחקר ובפיתוח בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית, שמניבים בהתמדה טכנולוגיות חדשניות ורכיבים פעילים שיעילותם מוכחת.
רבים מהמרכיבים הללו מבוססים על צמחים, ויטמינים, מינרלים, חלבונים ואנזימים שונים. כל אלה מאפשרים לי כקוסמטיקאית פרא-רפואית להשיג תוצאות מרשימות ומרחיקות לכת במגוון סוגיות של טיפוח וריפוי העור, בהן קמטים וסימני גיל, נזקי פוטו-אייג'ינג (פיגמנטציה), בעיות עור כגון אקנה סבוריאה רוזיציאה ועוד.

מאמרים נוספים:

אקנה

אקנה – זה כואבאקנה – זה מזוהםאקנה – זה מוגלתיאקנה – זה מדמםאקנה – היא מחלה הרסנית המשאירה  אחריה    נזקים לאורך זמן.אקנה – היא המחלה

קרא עוד >

פיגמנטציה

IlluminatingWhite  נוסחה ייחודית וחדשנית להפחתת כתמי עור – פיגמנטציה עם תוצאות מהירות וביעילות רבה פותחה על ידי ד"ר יואל קוניס המפתח מוצרי קוסמטיקה למיטב החברות

קרא עוד >
דילוג לתוכן